Kom geniet ons jaarlikse veiling ten bate van ons gemeente en ons gemeenskap in Seepunt by Bootlegger, “Main Road 37”, Groenpunt. Soos elke jaar is die ontspanne aand, met tog 'n bietjie opwinding tussen die bieërs, iets wat jy nie wil misloop nie. Die veiling is nie net ‘n geleentheid vir heerlik saam kuier vir die gemeenskap nie, maar ook 'n belangrike bron van inkomste vir ons klein dog groeiende Drieankerbaai gemeente. 

Word bederf met heerlike versnapperings en wyn terwyl afslaer MC du Toit wegbreeknaweke, oorspronklike kunswerke, wyn, verrassingsitems en veel meer ten bate van ons gemeenskap sal opveil.

Join us for a relaxed, yet exciting evening of snacks, wine and head-to-head bidding at this year’s annual auction! Bootlegger, a popular new restaurant based in 37 Main Road, Greenpoint, will host and cater the event, while MC duToit entertains and incites the bidding. Up for grabs are weekends away, accommodation, wines, original artworks, surprises and much, much more -with proceeds supporting our community and congregation. This is an evening you don’t want to miss! 

We really hope to see you there, not just because it will be a fun evening but also because this event is a very important fundraising for our small, but growing congregation. 

Kaartjies: R250 per persoon en is beskikbaar as volg: 

Quicket: https://www.quicket.co.za/events/48501-ng-kerk-drieankerbaai-veiling-auction-2018/

SnapScan by die deur

EFT na die volgende bankrekening:
Bankbesonderhede:
NGK DRIEANKERBAAI
STANDARD BANK SEEPUNT
REK nr: 071038663
TAKKODE: 024109
Verwysing: Veiling(naam) 
Stuur asb bewys na: ngkdab@polka.co.za